Eskişehir Petek Temizleme

Eskişehir petek temizleme ile Eskişehir’de soğuk geçen kış aylarında daha az doğalgaz ücreti öderken evinizin daha fazla ısınmasını istemez misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz.

Zamanla doğalgazın yanması ve farklı faktörlerden kaynaklı olarak tesisat hattında birtakım tortular birikmektedir. Bu tortular tesisatta tıkanıklığa ve ısının tam iletilmemesine sebep olmaktadır. Bu da kombinizin daha fazla yanmasına ve daha yüksek ücretler ödemenize sebep olan en etkili durumlardan biridir.

Eskişehir petek temizleme firması eshizmet.com olarak sizlere profesyonel petek temizliği hizmeti sağlamaktayız. Tesisatınız ister petek, ister zeminden ısıtma olsun içeride biriken tüm tortuyu temizliyor ve sizlere daha temiz bir tesisat sunuyoruz. Böylelikle kış aylarında ödediğiniz doğalgaz fiyatı sabit kalırken eviniz eskiye göre daha fazla ısınıyor.

Eskişehir Kombi Tesisat Hattı Temizleme

Doğalgazın yanması ile ortaya çıkan is ve dumandan kaynaklı olarak zamanla hem kombi tesisat hattı hem de petek dilimlerinin içi tıkanıklık yapabilmektedir. Tesisat temizleme esnasında kullanılan bazı kimyasallar ile boru hattınız ilk gün olduğu temizliğine ve akıcılığa dönmektedir.

Tesisat temizliği için makine ve bir takım temizleyici kimyasallara gerek vardır. Makine ile tesisat hattına bağlanan hortum sayesinde basınçlı su verebilir, tazyik etkisi ile tüm tortuların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Uzun süre temizleyen hatlarda ise biriken bu kirler daha zor çıkacağı için bir takım kimyasallar ile kolaylıkla temizliği gerçekleştirilmektedir.

Zeminden Isıtma Tesisat Temizliği

Eskişehir’de yaygın olarak ısınma için zeminden ısıtma sistemleri kullanılmakta. Tesisat temizleme işlemleri sadece petek için değil zeminden ısıtma için de uygulanabilmektedir. Kollektör bağlantı noktasına bağlanan makinemiz ile tesisat hattınızın en uç noktalarına kadar temizlik işlemlerini gerçekleştiriyor ve sizlere daha sağlıklı ve ısınmaya uygun tesisat hattı sağlıyoruz.

Petek Temizliği Faydaları Nelerdir?

Petek temizliği, zamanla kullanıma bağlı olarak boru hattının içinde biriken tortuların temizlenmesi için gerçekleştirilir.

  • Daha iyi ısınma sağlar
  • Tıkanıklık kaynaklı patlama ve çatlakların oluşması engellenir
  • Daha iyi ve sağlıklı tesisat hattına sahip olursunuz
  • Daha az ödeyerek daha fazla ısınma elde edersiniz

gibi birçok avantajı sizlere sağlar.

Eskişehir Petek Temizleme Fiyatları

Eskişehir petek temizleme fiyatı evinizin metre karesi ya da büyüklüğü fark etmeksizin 390 TL’dir. Tesisat türünüz, ev metrekareniz ya da farklı etkenler olmaksızın fiyatımız sabittir. Tüm işlemler için kredi kartı geçerlidir.

Eskişehir Petek Temizliği iletişim

Eskişehir petek temizliği iletişim için 0505 855 05 69 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Gerçekleştirilen tüm işlemler garantili ve en üst kalite malzemeler kullanılarak yapılır.

Petek temizliği sırasında herhangi kırma delme dökme işlemi gerçekleştirilmez. Hatların direk olarak klozet ya da normal tuvalet gider hattına bağlanması ile çıkan pissu direk kanalizasyona gider. Temiz çalışmanda işlemler gerçekleştirilir ve sizlere en iş yükü çıkarılmaz.

Sıkça Sorulan Sorular

Peteklerimi ne zaman temizletmeliyim?

Özellikle yazın çalışmayan kombiler, kış aylarına girerken tortuların birikmesi ile katılaşmaktadır. Kış aylarına hazırlık için sonbahar aylarında temizletmenizi tavsiye ederiz.

Petek Tesisatı Temizliği Zarar Verir mi?

Kimyasallı temizlemede yanlış uygulama sonucunda boruların iç yüzeyinde bazı durumlar meydana gelebilir. Bu yüzden profesyonel kişilerden destek alarak petek & tesisat temizlik işlemlerini gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Yapılan İşlemlerden Ne kadar süre sonra etkisini görürüm?

Tesisat temizliğinden sonra kombinizi hemen kullanmaya başlayabilir, ısı farkını ortalama 3 4 saat içerisinde görmeye başlayabilirsiniz.

Petek Temizleme işlemi ne kadar sürer?

Petek ve zeminden ısıtma tesisat temizliği ortalama 30 dk – 1 saat arasında sürmektedir. Tesisat hattının değişkenliğine göre bu süre ortalama olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Çok uzun süren bir işlem değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç değer kaybı hesaplama
SEO Danışmanı
Bosphorus dinner cruise
Dijital Pazarlama Ajansı