Eskişehir Apartman Temizliği

Eskişehir apartman temizliği, toplu yaşanılan binalarda dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Çok katlı bina ve dairelerde günlük ve genel kullanımdan kaynaklı olarak toz ve kir birikmektedir. Özellikle Eskişehir’de gerçekleşen olumsuz hava şartlarının olduğu günlerde ise çamur ve su birikintileri kaçınılmaz olmaktadır.

Apartman merdivenleri, gün içerisinde en çok kullanılan alanlardan biridir. Günlük ve kişi sayısının fazlalığından kaynaklı olarak kir, toz ve hava şartlarından dolayı pislenmektedir. Özellikle merdiven korkulukları farklı kişilerin sürekli olarak dokunmasından kaynaklı olarak bakteri yuvasına dönmektedir.

Eshizmet Eskişehir apartman temizliği ile profesyonel ekibimizden destek alarak yaşadığınız yerleri kolaylıkla temizletebilirsiniz. Kolayca hastalık ve mikrop kapılması mümkün olan merdiven ve merdiven korkuluklarını temizletebilirsiniz. %100 hijyen ve %99 müşteri memnuniyeti ile Eskişehir’in en çok tercih edilen ve en iyi hizmet veren merdiven temizliği firmalarından biriyiz. Hizmetimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir detaylı hizmet ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Eskişehir Apartman Temizliği Şirketleri

Eshizmet.net, Eskişehir apartman temizliği şirketleri arasında en iyiler arasında yer almaktadır. Bunun en büyük sebebi verdiği kaliteli ve kusursuz hizmet ile yüksek müşteri memnuniyetinden kaynaklanmaktadır. Hemen hemen Eskişehir’in bir çok ilçe ve mahallesinde hizmet veren eshizmet.net her geçen gün değerli müşterileri ile gelişmektedir.

Yıllardır verdiğimiz hizmet ile birçok kişinin güvenini ve memnuniyetini kazanmış durumdayız. Her geçen gün artan müşteri sayımız ile ekipman ve personel kadromuzu geliştirerek sizlere en iyi kusuruz hizmeti vermek için tüm gücümüz ile çalışıyoruz.

Eskişehir Apartman Temizliği Fiyatları

Eskişehir apartman temizliği fiyatları, daire ve kat sayısına göre değişmektedir. Şehir merkezinde olan apartmanlar için ekstra ücret talep edilmemektedir. İlçe ve köyler için yol ücreti fiyatlara eklenmektedir. Şehir içi hizmetlerimiz için

  • Yol ücreti
  • Deterjan ücreti
  • Personel ihtiyaçları

gibi tüm ücretler firmamız tarafından karşılanıp ekstra ücret istenmemektedir. Detaylı fiyat bilgisi için iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişim geçebilirsiniz.

✅ KaliteYüksek
✅ Hijyen Yüksek
✅ Memnuniyet%100
✅ Fiyat60 – 130₺

Eskişehir apartman temizliği fiyatları, temizlenecek olan binanın kat ve daire sayısına göre değişiklik göstermektedir. 3 kattan 10 ve üzeri kata kadar profesyonel temizliğin en iyi adresi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Net fiyat bilgisi almak için web sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Eskişehir Günlük Merdiven Temizliği

Eskişehir apartman temizliğinde istediğiniz zaman aralıklarından hizmet vermekteyiz. Sürekli aktif olan apartman ve iş hanı girişleri için günlük merdiven temizliği hizmetimiz mevcuttur.

İstenen saat aralıklarında ekibimiz adresinize gelerek bulunduğunuz binanın temizleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gece kapanan binalar için kapanış sonrası ya da sabah mesai öncesinde anlaşma saatlerine göre sizin için alanlarınızı pırıl pırıl yapıyoruz.

Eskişehir Haftalık Apartman Temizliği

Eskişehir haftalık apartman temizliği hizmetleri ile haftanın apartman yönetimi ya da sakinleri tarafından belirlenen gününde profesyonel temizlik ekibimiz bulunduğunuz alana gelir. Haftalık temizlik işlemlerini gerçekleştirir. Haftalık temizlik anlaşmalarında fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Eskişehir Aylık Apartman Temizliği

Eskişehir aylık apartman temizliği, belirlenen gün içerisinde apartmanınıza gelerek temizlik işleminin gerçekleştirilmesi hizmetidir. Ayda 1 gün apartmanınız baştan aşağıya temizlenerek temiz görünüme kavuşturulur.

Özellikle Eskişehir’deki sonbahar ve kış aylarında yağmur / kar yağmasından kaynaklı olarak çamurun apartman girişine ve katlarına bulaşarak kirletmektedir. Bu durum hem apartman sakinlerini hem de dışarıdan gelen misafirlerin rahatsız etmektedir. Bunun önüne geçmek için yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak Eskişehir apartman temizliği hizmeti almaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç değer kaybı hesaplama
SEO Danışmanı
Bosphorus dinner cruise
Dijital Pazarlama Ajansı